עיסוי איורוודה

עיסוי איורוודה הוא שיטה של ריפוי הוליסטי המבוסס על המסורת ההודית כאשר סוגי עיסויים אחרים רבים צמחו ממנו. סוג עיסוי זה מורכב משני שלבים. הראשון נקרא אביאנגה ובו נמשך שמן רב על כל הגוף שמחמם ומרגיע את השרירים. החלק השני נקרא שירודרה, בו מתמקדים במצח ובראש. משמעות המילה איורוודה היא חיים וידע, כלומר מדעי החיים. ההתייחסות היא לכל אורח החיים ומטרת הפעולה היא להוביל לאורח חיים בריא ככל הניתן. כמו כן נוגעים לא רק בהיבט הפיסי אלא גם בהיבטים נוספים כגון היבט נפשי, רוחני וחברתי.

לאילו מטרות מיועד עיסוי איורוודה?

 עיסוי איורוודה מיועד לשני מקרים עיקריים. אלה הם מניעת מחלות וטיפול במחלות. מניעת מחלות מתמקדת בדרכים המוכרות והמסורתיות למניעת מחלות, שמירה על הבריאות, הכל תוך שמירה על אורח חיים בריא. טיפול במחלות מיועד לטיפול במחלות, טיפול בכאבים והמטרה היא לאפשר לחולה להבריא ולנהל אורח חיים בריא.

עיסוי איורוודה רואה את האדם כישות אחת עם הטבע וכחלק טבעי ממנו. המטרה הגדולה של האיורוודה היא לחבר את האדם עם הטבע והסביבה תוך התייחסות לקשר בין גוף ונפש, רוח והרמוניה עם הסביבה. תפיסת הטבע כוללת שלושה מרכיבי כוחות הנקראים "דושות" והם "ואטה" "פיטה" ו"קאפה". איזון בין הכוחות מוביל לבריאות וכאשר קיים חוסר איזון יופיעו מחלות. הבנה של הגורם לחוסר איזון בין כוחות אלה יכול לכוון לפעולות המתאימות להחזרת האיזון של האדם דרך עיסוי איורוודה הרמוני.

"ואטה" הינה כוח החיים. כוח זה מכיל את התנועה והזרימה של האוויר ושל הרוח, של חומרים ושל אנרגיות, של מחזור הדם ושל זרימת המחשבות.

"פיטה" מתייחס לכוח של אש ושל חום. מדובר גם במעבר בין חומר לאנרגיה ובין חומר לחומר אחר. בכוח זה קיים חילוף החומרים בגוף, כוח של האור ושל החום וכן כוח אנרגיית השמש.

"קאפה" הינו כוח חיבור. כוח זה מחבר בין גופים שונים ומאפשר את הצורה של כל חומר, וביחס לגוף האדם מביא לצורה של השלד והשרירים. 

עיסוי הרמוני של איורוודה נוגע בכל הכוחות האלה, מחזק את האדם ומביא לגישה בריאה ואורח חיים בריא.

עיסוי איורוודה הינו טיפול הודי איטי ומפנק המשלב טכניקה של ניסוכי שמן על הגוף בשלושה שלבים

  1. הגרת שמן שומשום חם (מעלה את טמפרטורת הגוף ולחץ הדם).
  2. עיסוי קל ועדין בקרקפת, שמטרתו להשרות רגיעה עמוקה, שלווה לגוף ומנוחה מוחלטת למוח.
  3. הגרת שמן על העין השלישית (באמצע המצח). הטיפול מסתיים בעיסוי עדין על כל הגוף. ניתן לבצע טיפול עיסוי איורוודה גם בארבע ידיים.
60 דקות – 450 ₪, 75 דקות – 500 ₪, 90 דקות – 550 ₪

להזמנות: 077-6670202


בנוסף החבילה כוללת:

קבלת חלוק, מגבת ולוקר אישי. שימוש חופשי במתקני הספא הכוללים: חדר כושר, בריכה בעונה, ג'קוזי הנמצא על שפת הבריכה, סאונה רטובה, סאונה יבשה, מלתחות מאובזרות, חדר מנוחה עם מבחר חליטות תה. דמי ביטול ושינוי: עד 48 שעות ניתן לבטל ולשנות ללא עלות, פחות מ 48 שעות ממועד ההגעה : 50% מהדמי העסקה, פחות מ 24 שעות ממועד ההגעה : 100% מדמי העסקה.

בשישי שבת או חג תדרש תוספת של 50 ש"ח לאדם.

new.jpg

מלון לאונרדו סיטי טאוור
שלום זיסמן 14, רמת גן, קומה R

Hotel leonardo city tower
Shalom Zisman 14, Ramat gan

טלפון: 077-6670202
דוא"ל: res@spacitytower.co.il

שעות פתיחה:
בימי א'-ה' מ 7:00 עד 21:00
שישי מ 7:00 עד 18:00
שבת מ 8:30 עד 18:00.

חניה לאורחי הספא בעולת של 40 ₪ ליום שלם בימי א'-ה' ובשישי ושבת 25 ₪ ( בימי א'-ה' יש להחתים כרטיס בקבלת הספא).

תנאי שימוש

הצהרת פרטיות